









Le sourire de Mona Lisa

Goed 7.3 (53 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
Le sourire de Mona Lisa bevindt zich in Amboise, op 8 minuten lopen van Château d'Amboise, 1,6 km van Treinstation Amboise, en 19 km van Chateau de Chaumont sur Loire. De accommodatie is gelegen op 3 minuten lopen van Manoir du Clos Lucé en biedt gratis WiFi en een 24-uursreceptie.
Het appartement is voorzien van 2 slaapkamers, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en een vaatwasser, en 1 badkamer met een bad en gratis toiletartikelen. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verstrekt.
Er is bij het appartement fietsverhuur beschikbaar. Daarnaast kun je in de buurt uitstekend wandelen.
Château de Chenonceau ligt op 20 km van Le sourire de Mona Lisa, en treinstation van Saint-Pierre-des-Corps ligt 25 km verderop. Vliegveld Luchthaven Tours Val de Loire ligt op 26 km afstand.
Zijn sterke punten
24-uurs receptie
Huisdieren toegestaan
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Locatie
43 Rue Victor Hugo37400 Amboise
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met