









Am Horizont No 1 für 2-4 Pers, 2 Schlafz, Südbalkon, Kamin, Parkplatz, strandnah 500 Meter

Uitzonderlijk 9.6 (15 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
Am Horizont No 1 für 2-4 Pers, 2 Schlafz, Südbalkon, Kamin, Parkplatz, strandnah 500 Meter heeft uitzicht op de tuin, en biedt accommodatie met een balkon en een koffiezetapparaat, op 9 minuten lopen van Strand van Zingst. Er is een restaurant, en gratis privé parkeergelegenheid en gratis WiFi zijn beschikbaar.
Het appartement beschikt over een Blu-ray speler, en heeft een keuken met een koelkast, vaatwasser en oven, een woonkamer, een eethoek, 2 slaapkamers, en 1 badkamer met douche. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Het appartement biedt een speeltuin. Er is een waterpark en je kunt in de buurt van Am Horizont No 1 für 2-4 Pers, 2 Schlafz, Südbalkon, Kamin, Parkplatz, strandnah 500 Meter uitstekend fietsen.
Treinstation Stralsund Centraal ligt op 43 km van de accommodatie, en Theater Vorpommern in Stralsund ligt 43 km verderop. Vliegveld Luchthaven Rostock-Laage ligt op 93 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Restaurant
Zwembad
Locatie
Lindenstraße 618374 Zingst
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met