









Katsin Building ! 3 Bedroom Luxury Apartment with 2 Bathrooms

Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Katsin Building! 3 Bedroom Luxury Apartment with 2 Bathrooms heeft uitzicht op de bergen, en biedt accommodatie met een balkon en een waterkoker, op minder dan 1 km van Armeens Opera- en Ballettheater. De accommodatie met airconditioning ligt op 3 minuten lopen van Plein van de Republiek, je kunt er privéparkeren op het terrein en er is gratis WiFi.
Het appartement heeft een terras en uitzicht op de stad, en heeft 3 slaapkamers, een woonkamer, een flatscreen-tv met kabelzenders, een uitgeruste keuken, en 2 badkamers met een bidet en douche. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Populaire bezienswaardigheden in de buurt van het appartement zijn History Museum of Armenia, Blue Mosque en Saint Gregory the Illuminator Cathedral. Vliegveld Internationale luchthaven Zvartnots ligt op 9 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Locatie
4/6 Amiryan Street0012 Jerevan
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met