









La Casa de la Abuela Isabel

Fantastisch 9 (90 beoordeling)
Gastenkamer
Beschrijving
La Casa de la Abuela Isabel bevindt zich in Yanque, op 7,9 km van Bus Station, en biedt accommodatie met een tuin, gratis privéparkeren, een gedeelde lounge en een terras. Tot de faciliteiten van deze accommodatie behoren een restaurant, roomservice, een 24-uursreceptie, en tevens gratis WiFi. Voor een drankje kun je terecht bij de bar.
Alle kamers bij het pension hebben een balkon met uitzicht op de bergen. Naast een eigen badkamer met een douche en gratis toiletartikelen, hebben kamers bij La Casa de la Abuela Isabel ook uitzicht op de stad.
De accommodatie biedt een barbecue. Gasten gaan er graag vissen en fietsen. Daarnaast kun je ook fietsen en een auto huren bij dit pension.
Chivay Arena ligt op 8 km van La Casa de la Abuela Isabel, en Our Lady of the Assumption Church ligt 8,3 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Rodríguez Ballón ligt op 146 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
24-uurs receptie
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Overdekte parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Ontbijt op de kamer
Restaurant
Locatie
Calle Lima 201 Segun google map: calle Cusco 201Yanque
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met