









New and Luxurious walk to SAP

Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
New and Luxurious walk to SAP is gelegen in Walldorf, op 12 km van racecircuit Hockenheimring en 15 km van station Heidelberg Centraal, en biedt accommodatie met gratis WiFi, airconditioning, een tuin en een terras. Het appartement beschikt over gratis privéparkeren en bevindt zich in een gebied waar je kunt wandelen en fietsen.
Het appartement heeft een flatscreen-tv. De keuken is voorzien van een koelkast, een vaatwasser en een oven en er is een douche met gratis toiletartikelen en een haardroger.
Autoverhuur is beschikbaar bij het appartement.
Oude binnenstad van Heidelberg ligt op 17 km van New and Luxurious walk to SAP, en Theater Heidelberg ligt 17 km verderop. Vliegveld Luchthaven Karlsruhe/Baden-Baden ligt op 79 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Zwembad
Locatie
Bahnhofstraße 3069190 Walldorf
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met