







Apartman Andjela 2

Uitstekend 8.5 (47 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
Apartman Andjela 2 ligt in Vrdnik, op 24 km van SPENS Sports Centre en 24 km van Museum of Vojvodina, in een omgeving waar je kunt wandelen. De accommodatie bevindt zich op 23 km van Promenada Shopping Mall, en heeft een tuin en gratis privé parkeergelegenheid.
Het appartement met airconditioning heeft 1 slaapkamer, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast, en 1 badkamer met een douche en gratis toiletartikelen. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Serbian National Theatre ligt op 24 km van het appartement, en Novi Sad Synagogue ligt 24 km verderop. Het dichtstbijzijnde vliegveld is Luchthaven Belgrado Nikola Tesla, op 61 km van Apartman Andjela 2. De accommodatie biedt een betaalde shuttleservice naar deze luchthaven.
Zijn sterke punten
Huisdieren toegestaan
Toegankelijk voor rolstoelgebruikers
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Zwembad
Locatie
Vojvođanske brigade22408 Vrdnik
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met