New Maison moderne 80m2 avec extérieur chaleureux

Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
New Maison moderne 80m2 avec extérieur chaleureux heeft uitzicht op de tuin, en biedt accommodatie met een terras en een koffiezetapparaat, op 15 minuten lopen van golfbaan Vittel Ermitage. De accommodatie met airconditioning ligt op 42 km van Treinstation Epinal, er is gratis WiFi en je kunt er privéparkeren op het terrein.
Deze vakantiewoning heeft 1 slaapkamer, een keuken met een koelkast en een vaatwasser, een flatscreen-tv, een zithoek en 2 badkamers met een bad of douche. Handdoeken en beddengoed worden bij de vakantiewoning verzorgd.
Fort Bourlémont ligt op 36 km van de vakantiewoning, en Bouzey Lake ligt 40 km verderop. Vliegveld Luchthaven Metz-Nancy-Lorraine ligt op 115 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
Huisdieren toegestaan
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Locatie
95 Rue de l'Abbé Marchal88800 Vittel
Reserveren
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met
--------------------