









Hasan's apartment - holiday house - vikendica - kuća za odmor - apartman

Uitzonderlijk 10 (8 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Hasan's apartment - holiday house - vikendica - kuća za odmor - apartman heeft uitzicht op de tuin, en biedt accommodatie met een balkon en een koffiezetapparaat, op ongeveer 41 km van Latijnse Brug. De accommodatie bevindt zich op 38 km van Tunnel van Sarajevo, en heeft een tuin en gratis privé parkeergelegenheid.
Het appartement met een terras en uitzicht op de bergen heeft 2 slaapkamers, een woonkamer, een flatscreen-tv, een uitgeruste keuken met een koelkast en een kookplaat, en 1 badkamer met een bad. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Fontein van Sebilj ligt op 41 km van het appartement, en Bascarsija-straat ligt 41 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Sarajevo ligt op 35 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Locatie
Zbilje 5671300 Visoko
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met