









Fantastic 2 bedroom apartment in walking distance to all amenities

Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Fantastic 2 bedroom apartment in walking distance to all amenities, een accommodatie met een tuin, is gelegen in Villamartin, op 4 minuten lopen van Villamartin Plaza, 34 km van Golfbaan Mar Menor, en 37 km van Salinas de Santa Pola Nature Reserve. De accommodatie met airconditioning ligt op 6,3 km van golfbaan Las Colinas, er is gratis WiFi en je kunt er privéparkeren op het terrein.
Het appartement heeft 2 slaapkamers, 1 badkamer, beddengoed, handdoeken, een flatscreen-tv, een eethoek, een volledig uitgeruste keuken, en een terras met uitzicht op de tuin.
Autoverhuur is beschikbaar bij het appartement.
Santa Pola Salt Museum ligt op 42 km van Fantastic 2 bedroom apartment in walking distance to all amenities, en Murcia Fine Arts Museum ligt 45 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Región de Murcia ligt op 47 km afstand.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Locatie
Villamartin la fontana golf03189 Villamartin
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met