









Hostal Renacer

Uitzonderlijk 9.6 (135 beoordeling)
Gastenkamer
Beschrijving
Hostal Renacer ligt in Villa de Leyva, op 19 minuten lopen van centrale plein Villa de Leyva, en biedt accommodatie met een tuin, gratis privéparkeren, een gedeelde lounge en een terras. Tot de faciliteiten van deze accommodatie behoren een restaurant, een gedeelde keuken, een excursiebalie, en tevens gratis WiFi. Het hostel is voorzien van uitzicht op de bergen en een barbecue.
Elke kamer heeft een eigen badkamer met een douche, bepaalde kamers hebben een balkon, en andere bieden ook uitzicht op de stad. Alle kamers bij het hostel hebben beddengoed en handdoeken.
Er is dagelijks een Amerikaans ontbijt beschikbaar bij Hostal Renacer.
Bij de accommodatie kun je genieten van activiteiten in en rond Villa de Leyva, zoals wandelen en fietsen.
Museo del Carmen ligt op 17 minuten lopen van Hostal Renacer, en Nationaal Park Iguaque ligt 30 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven El Dorado ligt op 163 km afstand, en de accommodatie biedt een betaalde shuttleservice naar deze luchthaven.
Zijn sterke punten
Huisdieren toegestaan
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Overdekte parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Restaurant
Locatie
Avenida Carrera 10 # 21 Finca RenacerVilla de Leyva
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met