









City Center Studyo "Casa Natural"

Uitstekend 8.7 (129 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
City Center Studyo "Casa Natural" beschikt over een tuin en een restaurant, en biedt accommodatie in Valladolid met gratis WiFi en uitzicht op de stad. Deze accommodatie met uitzicht op de tuin heeft een patio.
De vakantiewoning met airconditioning heeft 2 slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 2 badkamers met een douche en gratis toiletartikelen. Handdoeken en beddengoed worden bij de vakantiewoning verzorgd.
Er is iedere ochtend een ontbijt beschikbaar. De opties zijn een à la carte-ontbijt, continentaal ontbijt en Amerikaans ontbijt.
Er is bij de vakantiewoning fietsverhuur beschikbaar. Daarnaast kun je in de buurt uitstekend fietsen.
Chichén Itzá ligt op 45 km van City Center Studyo "Casa Natural". Vliegveld Internationale luchthaven Tulum ligt op 145 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Ontbijt op de kamer
Restaurant
Locatie
Calle 42, por 33 y 35 #18397780 Valladolid
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met