









Guest House Murkvam

Fantastisch 9.4 (16 beoordeling)
Gastenkamer
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Guest House Murkvam is gelegen in Tvebishi, op 25 km van Museum voor Geschiedenis en Etnografie, en biedt accommodatie met gratis fietsen, gratis privéparkeren, een tuin en een privéstrand. De accommodatie heeft ook een gedeelde lounge, een terras en een bar. De accommodatie biedt een 24-uursreceptie, luchthaventransfers, een gedeelde keuken en gratis WiFi in de hele accommodatie.
Alle kamers bij het pension hebben een balkon met uitzicht op de bergen. Alle kamers bij Guest House Murkvam hebben beddengoed en handdoeken.
De accommodatie biedt een speeltuin. Gasten gaan er graag skiën en fietsen, en bij Guest House Murkvam kun je ook een auto huren.
Huismuseum Mikhail Khergiani ligt op 26 km van het pension. Vliegveld Internationale luchthaven Kutaisi ligt op 199 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
24-uurs receptie
Huisdieren toegestaan
WiFi op het locale netwerk
Elektrisch opladen
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Ontbijt op de kamer
Restaurant
Locatie
Oni bb. (village Beco, BI Tveʙişi) 43.0708046,42.59954063210 Tvebishi
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met