









Casa Primavera

Uitzonderlijk 10 (7 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Casa Primavera ligt in Tuxtla Gutiérrez, op 4,6 km van San Marcos Cathedral en 5,7 km van La Marimba Park, en biedt een tuin en uitzicht op de bergen. De accommodatie met airconditioning ligt op 16 km van Cañón del Sumidero, je kunt er privéparkeren op het terrein en er is gratis WiFi.
De vakantiewoning heeft 3 slaapkamers, 3 badkamers, beddengoed, handdoeken, een flatscreen-tv met kabelzenders, een eethoek, een volledig uitgeruste keuken, en een patio met uitzicht op de stad. Tegen betaling kan de accommodatie handdoeken en beddengoed verzorgen.
Het personeel bij de receptie van de vakantiewoning kan je praktische informatie geven over de omgeving.
Zoomat Zoo ligt op 2,5 km van Casa Primavera, en Chiapas Polyforum Convention Center ligt 5,1 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Ángel Albino Corzo ligt op 30 km afstand.
Zijn sterke punten
24-uurs receptie
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Locatie
Calle Primavera #16329090 Tuxtla Gutiérrez
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met