HOSPEDAJE " Doña Ana" a 15 minutos del Aeropuerto Internacional de Ezeiza con Parking Gratis

Fantastisch 9.2 (48 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
HOSPEDAJE " Doña Ana" a 15 minutos del Aeropuerto Internacional de Ezeiza con Parking Gratis ligt op 43 km van Plaza Serrano, en biedt accommodatie in Tristán Suárez met toegang tot een tuin, een barbecue, en een 24-uursreceptie. De accommodatie met airconditioning ligt op 42 km van Plaza Arenales, er is gratis WiFi en je kunt er privéparkeren op het terrein.
Het appartement is voorzien van een patio en uitzicht op de stad, en heeft 1 slaapkamer, een woonkamer, een flatscreen-tv met satellietzenders, een uitgeruste keuken, en 1 badkamer met een bidet en douche. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verstrekt.
Palacio Barolo ligt op 44 km van het appartement, en Café Tortoni ligt 44 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Ezeiza ligt op 12 km afstand en de accommodatie biedt een betaalde shuttleservice naar deze luchthaven.
Zijn sterke punten
24-uurs receptie
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Restaurant
Locatie
25 de Mayo 735 Provincia de buenos aires1806 Tristán Suárez
Reserveren
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met
---- -------