Casa e Pousada Alecrim

Fantastisch 9.2 (30 beoordeling)
Gastenkamer
Beschrijving
Casa e Pousada Alecrim bevindt zich in Trancoso en heeft een buitenzwembad, een tuin, een gedeelde lounge, en gratis WiFi in de hele accommodatie. De accommodatie is gebouwd in 2017 en ligt op 18 km van Ecopark Arraial d'Ajuda en 17 km van Nossa Senhora D'Ajuda Church. Een aantal units bij de accommodatie hebben een patio met uitzicht op de tuin.
Alle kamers bij de herberg hebben airconditioning, een kledingkast, een flatscreen-tv, een eigen badkamer, beddengoed, handdoeken en een balkon met uitzicht op het zwembad. De kamers zijn inclusief een waterkoker en sommige kamers hebben ook een keuken met een koelkast, een vaatwasser en een oven. Alle kamers zijn voorzien van een minibar.
Casa e Pousada Alecrim biedt een à la carte-ontbijt of continentaal ontbijt.
Populaire bezienswaardigheden in de buurt van de accommodatie zijn Praia dos Coqueiros, Quadrado-plein en Sao Joao Batista Church. Vliegveld Luchthaven Porto Seguro ligt op 26 km van de accommodatie en de accommodatie biedt een betaalde shuttleservice naar deze luchthaven.
Zijn sterke punten
Toegankelijk voor rolstoelgebruikers
WiFi op het locale netwerk
Gezinskamers
Restaurant
Zwembad
Spa
Locatie
Rua Tiradentes, s/nTrancoso 45810-000
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met
-----------------------