









Sunny apartments in La Mata, Azul Beach 2

Uitzonderlijk 9.5 (10 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Sunny apartments in La Mata, Azul Beach 2 ligt in Torrevieja, en biedt een terras met uitzicht op de zee en het zwembad, en een buitenzwembad dat het hele jaar door open is, sauna en hot tub. Dit appartement heeft een privézwembad, een tuin en gratis privéparkeren.
Dit appartement met airconditioning en 3 slaapkamers heeft 2 badkamers, met een douche, een hot tub en een haardroger. De keuken heeft een koelkast, een vaatwasser, een oven en koffiezetapparaat en waterkoker.
Het appartement biedt een speeltuin.
Populaire bezienswaardigheden in de buurt van Sunny apartments in La Mata, Azul Beach 2 zijn Playa de La Mata, Playa Torre de la Mata en Cala de La Zorra. Vliegveld Luchthaven Alicante-Elche Miguel Hernández ligt op 40 km afstand.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Overdekte parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Zwembad
Locatie
67 Avenida del Agua 6703188 Torrevieja
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met