









Penthouse with a large terrace next to the beaches

Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Penthouse with a large terrace next to the beaches heeft uitzicht op de tuin, en biedt accommodatie met een balkon en een waterkoker, op 6 minuten lopen van Cala de La Zorra. Er zijn een buitenzwembad, een terras en gratis WiFi in de hele accommodatie en je hebt uitzicht op het zwembad.
Het appartement met airconditioning heeft 2 slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 1 badkamer met een douche en een haardroger. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Bij het appartement kun je gebruikmaken van een barbecue.
Golfbaan Las Colinas ligt op 15 km van Penthouse with a large terrace next to the beaches, en Villamartin Plaza ligt 15 km verderop. Vliegveld Luchthaven Alicante-Elche Miguel Hernández ligt op 41 km van de accommodatie en de accommodatie biedt een betaalde shuttleservice naar deze luchthaven.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gezinskamers
Zwembad
Locatie
C. Jacinto Benavente, 34 Escalera 1 Planta 2 Puerta 8303183 Torrevieja
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met