









Casablanca Penthouse Apartment with private roof terrace 70m2

Zeer goed 8 (5 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
Casablanca Penthouse Apartment with private roof terrace 70m2 heeft uitzicht op de zee, en biedt accommodatie met een balkon en een waterkoker, op minder dan 1 km van Playa del Cura. Er zijn een buitenzwembad, een terras en gratis WiFi in de hele accommodatie en je hebt uitzicht op de stad.
Het appartement met airconditioning heeft 2 slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 1 badkamer met een bidet en een douche. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Golfbaan Las Colinas ligt op 12 km van het appartement, en Villamartin Plaza ligt 13 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Región de Murcia ligt op 55 km afstand.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Gezinskamers
Zwembad
Locatie
35 Calle la Calera F03182 Torrevieja
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met