









El Cortijuelo. Magnificent triplex terraced house with rooftop of 18m2, overlooking the sea. Parking

Fantastisch 9.1 (36 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
El Cortijuelo. Magnificent triplex terraced house with rooftop of 18m2, overlooking the sea. Parking is goed gelegen in het hart van Torremolinos, en biedt uitzicht op de stad, een tuin en een terras. Deze vakantiewoning met uitzicht op de zee en de tuin, en heeft ook gratis WiFi.
De vakantiewoning met airconditioning heeft 2 slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 1 badkamer met een douche en gratis toiletartikelen. Handdoeken en beddengoed worden bij de vakantiewoning verstrekt.
Playa El Bajondillo ligt op 8 minuten lopen van de vakantiewoning, en haven van Benalmadena ligt 5,4 km verderop. Vliegveld Luchthaven Malaga ligt op 9 km afstand.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gezinskamers
Zwembad
Locatie
Calle Río Quipar 2, nº429620 Torremolinos
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met