









Japanese House-ueno/asakusa/oshiage/ginza/narita

Zeer goed 8 (21 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Japanese House-ueno/asakusa/oshiage/ginza/narita heeft uitzicht op de stad, en biedt accommodatie met een balkon, op ongeveer 5 minuten lopen van Syogakuzan Myogenji Temple. De accommodatie ligt op een paar minuten lopen van Takaramachi Hachiman Shrine, en is voorzien van een terras en gratis privé parkeergelegenheid.
De villa met airconditioning heeft 2 slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en waterkoker, en 1 badkamer met een douche en een hot tub. Handdoeken en beddengoed worden bij de villa verzorgd.
De villa biedt een hot tub.
Populaire bezienswaardigheden in de buurt van Japanese House-ueno/asakusa/oshiage/ginza/narita zijn Katsushikahikawa Shrine, Hikifunegawa Water Park en Gokuraku-ji Temple. Vliegveld Luchthaven Tokyo Haneda ligt op 28 km afstand.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Locatie
葛飾区宝町2−9−1 森羅の苑Tokyo
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met