









Casa Colón a 8 min Sevilla

Uitzonderlijk 10 (1 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Casa Colón a 8 min Sevilla is gelegen in Tomares, op 6,1 km van Isabel II-brug en 6,7 km van Plaza de Armas, en biedt accommodatie met voorzieningen zoals gratis WiFi en een flatscreen-tv. Deze vakantiewoning is gehuisvest in een gebouw uit 2025 en ligt op 7,6 km van pretpark Isla Mágica en 7,9 km van Koninklijk Paleis van Sevilla.
De vakantiewoning met airconditioning heeft 1 slaapkamer, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 1 badkamer met een bad of douche en gratis toiletartikelen. Handdoeken en beddengoed worden bij de vakantiewoning verzorgd.
Barrio Santa Cruz ligt op 8 km van de vakantiewoning, en Plaza de España van Sevilla ligt 8 km verderop. Vliegveld Luchthaven Sevilla-San Pablo ligt op 16 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
Huisdieren toegestaan
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Locatie
Calle Colón, 5A41940 Tomares
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met