105 Great access to Shinjuku 6mins Shibuya Koenji near Simokitazawa

Voldoende 4.3 (3 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
105 Great access to Shinjuku 6mins Shibuya Koenji near Simokitazawa heeft een zonneterras en is goed gelegen in de wijk Suginami (Speciale Wijk) in Tokyo, en ligt op 15 minuten lopen van Seiganji Temple en 1,9 km van Tokyo Camii & Turkish Culture Center. De accommodatie ligt op 14 minuten lopen van Shosen-ji Temple en biedt gratis WiFi in de hele accommodatie.
Het appartement met airconditioning heeft 1 aparte slaapkamer, een volledig uitgeruste kitchenette met een koelkast en een magnetron, en 1 badkamer. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Hanegi Park ligt op 2,1 km van het appartement, en Yayoi Park ligt 2 km verderop. Vliegveld Luchthaven Tokyo Haneda ligt op 21 km afstand.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Locatie
1-1-7 Izumi Suginami-ku Tokyo 168-0063 JapanTokyo
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met
--- --------