









The Bonito Place

Uitzonderlijk 9.5 (2 beoordeling)
Gastenkamer
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
The Bonito Place is gelegen in Taganga, op 7 minuten lopen van Playa de Taganga, en biedt accommodatie met een buitenzwembad, gratis privéparkeren, een tuin en een gedeelde lounge. Deze accommodatie heeft familiekamers en een barbecue. De accommodatie biedt luchthaventransfers en fietsverhuur.
Alle kamers bij het pension hebben een bureau, beddengoed en een terras met uitzicht op het zwembad. De kamers bij The Bonito Place hebben een eigen badkamer met een douche en gratis toiletartikelen. Er is ook gratis WiFi en bepaalde kamers hebben uitzicht op uitzicht op de bergen.
Je kunt bij de accommodatie genieten van een Amerikaans ontbijt.
Simon Bolivar Park ligt op 5,5 km van The Bonito Place, en Goudmuseum Santa Marta ligt 5,8 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Simón Bolívar ligt op 21 km afstand.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Restaurant
Zwembad
Locatie
calle 9 #4-107Taganga
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met