









Hotel Vestibul Palace & Villa - Small Luxury Hotels Of The World

Fantastisch 9.2 (454 beoordeling)
Hotel
Beschrijving
Het Hotel Vestibul Palace ligt in het hart van het Paleis van Diocletianus en wordt omringd door oude Romeinse muren. Het heeft elegante, lichte kamers met handgemaakt meubilair en gratis WiFi.
Het hotel is lid van de Small Luxury Hotels of the World. De belangrijkste bezienswaardigheden van de stad, zoals het peristylium, de kathedraal van Sint Duje en de Riva-boulevard, liggen op slechts een steenworp afstand van het hotel.
Het Villa Dobric beschikt over 4 kamers en een café met een bar. Het ligt op 250 meter van het hoofdgebouw van het hotel en op slechts een paar meter van het Trg Brace Radic-plein (fruitplein). Dit plein was vroeger het centrum van het oude Split. Het bevindt zich tegenover de kerk van de Vrouwe van Dobric.
Voor een toeslag is er een pendeldienst van en naar de luchthaven beschikbaar.
Zijn sterke punten
24-uurs receptie
WiFi op het locale netwerk
Elektrisch opladen
Parking
Overdekte parking
Privé parking
Ontbijt op de kamer
Restaurant
Locatie
Iza Vestibula 4a21000 Split
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met