









The Terrace, dúplex con terraza privada

Fantastisch 9.1 (47 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
The Terrace, dúplex con terraza privada is ideaal gelegen midden in het centrum van Sevilla, en biedt een terras en uitzicht op de stad. Dit appartement biedt accommodatie met een patio en gratis WiFi.
Het appartement met airconditioning heeft 1 slaapkamer, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 2 badkamers met een douche en gratis toiletartikelen. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Fietsverhuur is beschikbaar bij het appartement.
Populaire bezienswaardigheden in de buurt van The Terrace, dúplex con terraza privada zijn Barrio Santa Cruz, Santa María La Blanca-kerk en Koninklijk Paleis van Sevilla. Vliegveld Luchthaven Sevilla-San Pablo ligt op 10 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gezinskamers
Locatie
14 Calle Puente y Pellón 2 G41004 Sevilla
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met