









SVL - Sunny and bright apartment at historical Center

Goed 7.1 (95 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
SVL - Sunny and bright apartment at historical Center heeft gratis WiFi en ligt in het centrum van Sevilla, op 15 minuten lopen van Barrio Santa Cruz en minder dan 1 km van Santa María La Blanca-kerk. Dit appartement is gehuisvest in een gebouw uit 1997 en ligt op 2,4 km van Plaza de España van Sevilla en 2,6 km van Park Maria Luisa.
Het appartement met airconditioning heeft 1 slaapkamer, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 1 badkamer met een bidet en een douche. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Populaire bezienswaardigheden in de buurt van het appartement zijn Koninklijk Paleis van Sevilla, Kathedraal van Sevilla en La Giralda en Isabel II-brug. Vliegveld Luchthaven Sevilla-San Pablo ligt op 9 km afstand.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gezinskamers
Locatie
Calle Leoncillos pta 3, 1º41003 Sevilla
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met