









Apartamento Boquerón I

Uitzonderlijk 9.5 (13 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Apartamento Boquerón I heeft een buitenzwembad, een tuin, een privéstrand, en biedt accommodatie in Sitio de Calahonda met gratis WiFi en uitzicht op de zee. De accommodatie ligt op een paar minuten lopen van Playa de Calahonda - Royal Beach, en is voorzien van een terras en gratis privé parkeergelegenheid.
Dit appartement met airconditioning heeft 1 slaapkamer, een flatscreen-tv met kabelzenders, een eethoek, een keuken met een koelkast, en een woonkamer. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Het appartement biedt ook een speeltuin.
La Cala Golf & Country Club ligt op 13 km van Apartamento Boquerón I, en Plaza de Espana ligt 22 km verderop. Vliegveld Luchthaven Malaga ligt op 39 km afstand en de accommodatie biedt een betaalde shuttleservice naar deze luchthaven.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Zwembad
Locatie
Urbanización Algaida29649 Sitio de Calahonda
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met