









Decorated and renovated- 2Bd 2Bth- Center

Goed 7.7 (63 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
Decorated and renovated- 2Bd 2Bth- Center ligt op maar 5 minuten lopen van Santa María La Blanca-kerk, en is een accommodatie met 5 sterren, goed gelegen in het centrum van Sevilla. De accommodatie ligt op 7 minuten lopen van Barrio Santa Cruz en biedt gratis WiFi in de hele accommodatie.
Het appartement met airconditioning heeft 2 slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 2 badkamers met een douche en gratis toiletartikelen. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Populaire bezienswaardigheden in de buurt van het appartement zijn Plaza de España van Sevilla, Park Maria Luisa en Koninklijk Paleis van Sevilla. Vliegveld Luchthaven Sevilla-San Pablo ligt op 11 km afstand en de accommodatie biedt een betaalde shuttleservice naar deze luchthaven.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gezinskamers
Locatie
26 Calle Abades41004 Sevilla
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met