









Apto En Historico Patio Andaluz

Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Apto En Historico Patio Andaluz ligt op een centrale plek in Sevilla, op korte afstand van Barrio Santa Cruz en Santa María La Blanca-kerk, en biedt gratis WiFi, airconditioning en huishoudelijke voorzieningen zoals een koelkast en koffiezetapparaat. De accommodatie bevindt zich op 2,3 km van Plaza de España van Sevilla, en is voorzien van een tuin.
Het appartement heeft 1 slaapkamer, 1 badkamer, beddengoed, handdoeken, een tv, een volledig uitgeruste keuken, en een balkon met uitzicht op de stad.
Populaire bezienswaardigheden in de buurt van het appartement zijn Koninklijk Paleis van Sevilla, Kathedraal van Sevilla en La Giralda en Isabel II-brug. Vliegveld Luchthaven Sevilla-San Pablo ligt op 10 km afstand.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Locatie
Calle Santiago 27, apartamento 4841003 Sevilla
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met