









Museum Duplex and Patios, Historical Center, 8 pax

Fantastisch 9.1 (70 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Museum Duplex and Patios, Historical Center, 8 pax ligt in het centrum van Sevilla, op korte afstand van Isabel II-brug en Plaza de Armas, en biedt gratis WiFi, airconditioning en huishoudelijke voorzieningen zoals een koelkast en koffiezetapparaat. De accommodatie bevindt zich op 2,6 km van pretpark Isla Mágica, en is voorzien van een tuin.
De villa is uitgerust met 4 slaapkamers, 4 badkamers, beddengoed, handdoeken, een flatscreen-tv met kabelzenders, een eethoek, een volledig uitgeruste keuken, en een balkon met uitzicht op de stad.
Populaire bezienswaardigheden in de buurt van de villa zijn Koninklijk Paleis van Sevilla, Kathedraal van Sevilla en La Giralda en Barrio Santa Cruz. Vliegveld Luchthaven Sevilla-San Pablo ligt op 11 km afstand.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gezinskamers
Locatie
4 Calle San Pedro Mártir41001 Sevilla
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met