









AD3A Apartment Antonia Diaz st 250mts de Catedral

Uitstekend 8.8 (25 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
AD3A Apartment Antonia Diaz st 250mts de Catedral is goed gelegen in het centrum van Sevilla, en biedt een terras en uitzicht op de stad. De accommodatie is gebouwd in 2009 en heeft een verblijf met een balkon en gratis WiFi.
Het appartement met airconditioning heeft 2 slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 2 badkamers met een douche en gratis toiletartikelen. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Populaire bezienswaardigheden in de buurt van het appartement zijn Isabel II-brug, Plaza de Armas en Koninklijk Paleis van Sevilla. Vliegveld Luchthaven Sevilla-San Pablo ligt op 11 km afstand, en de accommodatie biedt een betaalde shuttleservice naar deze luchthaven.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gezinskamers
Locatie
Calle Antonia Díaz41001 Sevilla
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met