









Atico en El Arenal. Real de la Carreteria

Fantastisch 9.2 (42 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
Atico en El Arenal. Real de la Carreteria is ideaal gelegen midden in het centrum van Sevilla, en biedt een terras en uitzicht op de stad. Er is uitzicht op de rivier en gratis WiFi in de hele accommodatie.
Het appartement met airconditioning heeft 1 slaapkamer, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 1 badkamer met een douche en gratis toiletartikelen. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Populaire bezienswaardigheden in de buurt van het appartement zijn Isabel II-brug, Plaza de Armas en Koninklijk Paleis van Sevilla. Vliegveld Luchthaven Sevilla-San Pablo ligt op 12 km van de accommodatie en de accommodatie biedt een betaalde shuttleservice naar deze luchthaven.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Locatie
29 Calle Real de la Carretería Atico41001 Sevilla
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met