Apartamento con solera en el corazón de Triana

Fantastisch 9.2 (79 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
Apartamento con solera en el corazón de Triana bevindt zich in Sevilla, op 4 minuten lopen van Isabel II-brug en 1,1 km van Plaza de Armas, en biedt accommodatie met airconditioning, een balkon en gratis WiFi. Dit appartement is gehuisvest in een gebouw uit 2007 en ligt op 2,8 km van Plaza de España van Sevilla en 3,1 km van Park Maria Luisa.
Het appartement heeft 3 slaapkamers, een flatscreen-tv met satellietzenders, een uitgeruste keuken met een koelkast en een vaatwasser, een wasmachine, en 2 badkamers met een bidet.
Het personeel van de receptie staat 24 uur per dag voor je klaar met advies en spreekt Engels, Spaans en Frans.
Populaire bezienswaardigheden in de buurt van het appartement zijn Koninklijk Paleis van Sevilla, Kathedraal van Sevilla en La Giralda en Barrio Santa Cruz. Vliegveld Luchthaven Sevilla-San Pablo ligt op 12 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
24-uurs receptie
WiFi op het locale netwerk
Locatie
Calle Alfarería 841010 Sevilla
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met
---------------------