









Latidos de Triana - ático con vistas a todo Sevilla

Fantastisch 9.4 (76 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Latidos de Triana - ático con vistas a todo Sevilla heeft uitzicht op de stad, en biedt accommodatie met een terras en een balkon, op 3 minuten lopen van Isabel II-brug. Er is een barbecue en gratis WiFi in de hele accommodatie en je hebt uitzicht op de rivier.
Het appartement met airconditioning heeft 2 slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 2 badkamers met een bidet en een douche. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Populaire bezienswaardigheden in de buurt van het appartement zijn Koninklijk Paleis van Sevilla, Kathedraal van Sevilla en La Giralda en Barrio Santa Cruz. Vliegveld Luchthaven Sevilla-San Pablo ligt op 13 km afstand.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Locatie
20 Calle Pureza 341010 Sevilla
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met