Rentalsevilla Amistad II

Zeer goed 8.1 (23 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Rentalsevilla Amistad II ligt in het centrum van Sevilla, op korte afstand van Barrio Santa Cruz en Santa María La Blanca-kerk, en biedt gratis WiFi, airconditioning en huishoudelijke voorzieningen zoals een magnetron en koffiezetapparaat. Dit appartement ligt op 2,9 km van Park Maria Luisa en 18 minuten lopen van Isabel II-brug.
Het appartement is uitgerust met 1 slaapkamer, een keuken met koelkast en oven, en 1 badkamer met een douche, een haardroger en een wasmachine. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Populaire bezienswaardigheden in de buurt van het appartement zijn Plaza de España van Sevilla, Koninklijk Paleis van Sevilla en Kathedraal van Sevilla en La Giralda. Vliegveld Luchthaven Sevilla-San Pablo ligt op 10 km afstand.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Locatie
Amistad, 341004 Sevilla
Reserveren
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met
------------------