









Apartamentos en la Plaza de Sierra Nevada Impala 2C Parking incluido

Uitzonderlijk 9.6 (8 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
Apartamentos en la Plaza de Sierra Nevada Impala 2C Parking incluido heeft uitzicht op de bergen, en biedt accommodatie met een balkon en een koffiezetapparaat, op 33 km van San Juan de Dios Museum. De accommodatie ligt op 32 km van Granada Science Park, en is voorzien van een tuin en gratis privé parkeergelegenheid.
Het appartement is voorzien van een terras en uitzicht op de stad, en heeft 2 slaapkamers, een woonkamer, een flatscreen-tv met satellietzenders, een uitgeruste keuken, en 1 badkamer met een bidet en douche. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Het appartement biedt een speeltuin. Apartamentos en la Plaza de Sierra Nevada Impala 2C Parking incluido biedt zowel skiverhuur, een verkooppunt voor skipassen als skiën tot aan de deur aan. Daarnaast kun je in de omgeving skiën.
Albaicin ligt op 33 km van de accommodatie, en La Alhambra en El Generalife ligt 33 km verderop. Vliegveld Luchthaven Federico Garcia Lorca Granada-Jaen ligt op 52 km afstand.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Elektrisch opladen
Gratis parkeren
Parking
Overdekte parking
Privé parking
Gezinskamers
Locatie
Pradollano Plaza Pradollano, Edificio Impala18196 Sierra Nevada
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met