









Maison de Charme dans la Cité

Uitstekend 8.9 (102 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
Maison de Charme dans la Cité bevindt zich in het centrum van Sarlat-la-Canéda, op 19 minuten lopen van Treinstation Sarlat-la-Canéda en 48 km van Merveilles-grot, en biedt accommodatie met uitzicht op de stad en gratis WiFi. De vakantiewoning, gevestigd in een gebouw uit 1456, ligt op 48 km van La Foret des Singes en 27 km van grotten van Lascaux.
De vakantiewoning heeft 2 slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 2 badkamers met een douche en gratis toiletartikelen. Handdoeken en beddengoed worden bij de vakantiewoning verzorgd.
Rocamadour Sanctuary ligt op 48 km van de vakantiewoning, en Montfort Castle ligt 8,2 km verderop. Vliegveld Luchthaven Brive-Vallée de la Dordogne ligt op 42 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Gezinskamers
Locatie
3 Rue de Turenne24200 Sarlat-la-Canéda
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met