









Happyland family home

Uitzonderlijk 10 (7 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Happyland family home heeft uitzicht op de tuin, en biedt accommodatie met een tuin en een balkon, op ongeveer 5,5 km van Bascarsija-straat. De accommodatie met airconditioning ligt op 5,5 km van Fontein van Sebilj, je kunt er privéparkeren op het terrein en er is gratis WiFi.
Het appartement is voorzien van een terras en uitzicht op de bergen, en heeft 3 slaapkamers, een woonkamer, een flatscreen-tv met kabelzenders, een uitgeruste keuken, en 2 badkamers met een bidet en douche. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Latijnse Brug ligt op 6,3 km van het appartement, en Tunnel van Sarajevo ligt 16 km verderop. Het dichtstbijzijnde vliegveld is Internationale luchthaven Sarajevo, op 15 km van Happyland family home, en de accommodatie biedt een betaalde shuttleservice naar deze luchthaven.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Locatie
Brusulje 4971000 Sarajevo
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met