Sunset Dream Apartment -- 2 minutes from the Airport

Uitzonderlijk 9.7 (6 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Sunset Dream Apartment -- 2 minutes from the Airport is gelegen in Sarajevo, op 8,8 km van Latijnse Brug, 9,4 km van Fontein van Sebilj, en 9,4 km van Bascarsija-straat. De accommodatie ligt op 3,7 km van Tunnel van Sarajevo en biedt gratis WiFi in de hele accommodatie.
Dit appartement heeft 1 slaapkamer en is voorzien van een woonkamer met een flatscreen-tv met kabelzenders, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en vaatwasser, en 1 badkamer met douche. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Bron van de rivier Bosna ligt op 6,9 km van het appartement, en Avaz Twist Tower ligt 7,6 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Sarajevo ligt op een paar minuten lopen van de accommodatie.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Locatie
Aleja Bosne Srebrene 227A71000 Sarajevo
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met
---------------------------