









Old city apartment

Uitzonderlijk 9.6 (41 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Old city apartment heeft uitzicht op de stad, en biedt accommodatie met een balkon en een waterkoker, op 6 minuten lopen van Fontein van Sebilj. De accommodatie ligt op 6 minuten lopen van Bascarsija-straat en biedt gratis WiFi in de hele accommodatie.
Het appartement met airconditioning heeft 2 aparte slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en vaatwasser, en 1 badkamer. Er is een flatscreen-tv met satellietzenders.
Populaire bezienswaardigheden in de buurt van het appartement zijn Latijnse Brug, Gemeentehuis van Sarajevo en Sarajevo Cable Car. Vliegveld Internationale luchthaven Sarajevo ligt op 9 km afstand, en de accommodatie biedt een betaalde shuttleservice naar deze luchthaven.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gezinskamers
Locatie
Franjevačka 871000 Sarajevo
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met