









Novo, lazer completo e 3 quadras da Av. Paulista.

Fantastisch 9.4 (27 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
Novo, lazer completo e 3 quadras da Av. Paulista. Bevindt zich in het centrum van São Paulo, en heeft een buitenzwembad, een tuin, gratis WiFi, en gratis privéparkeren. Deze accommodatie met uitzicht op de stad heeft een balkon.
Het appartement met airconditioning heeft 1 slaapkamer, een woonkamer, een volledig uitgeruste kitchenette met een koelkast en koffiezetapparaat, en 1 badkamer met een bad of douche. Er is een flatscreen-tv.
Het personeel van de receptie bij het appartement staat de hele dag voor je klaar om advies te geven.
Novo, lazer completo e 3 quadras da Av. Paulista. Heeft een wellnessruimte met een fitnessruimte, een sauna en een hot tub. De accommodatie is voorzien van een zonneterras, een speeltuin en een barbecue.
Kathedraal van Sao Paulo ligt op 1,8 km van Novo, lazer completo e 3 quadras da Av. Paulista., en Museu de Arte de São Paulo (MASP) ligt 2 km verderop. Vliegveld Luchthaven São Paulo/Congonhas ligt op 10 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
24-uurs receptie
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Overdekte parking
Parking ter plekke
Privé parking
Zwembad
Spa
Locatie
72 Rua Santa MadalenaSão Paulo 01322-020
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met