









Santo Domingo frente Bellas Artes

Fantastisch 9.1 (14 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
Santo Domingo frente Bellas Artes bevindt zich in het centrum van Santiago, op nog geen 7 minuten lopen van Cerro Santa Lucía en minder dan 1 km van Museo de Arte Precolumbiano y Indegenioso en biedt gratis WiFi. Dit appartement is gehuisvest in een gebouw uit 1940 en ligt op 18 minuten lopen van La Chascona en 1,4 km van Patio Bellavista.
Het appartement heeft 1 slaapkamer, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en waterkoker, en 1 badkamer met een douche en gratis toiletartikelen. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Museo de la Memoria Santiago ligt op 3,3 km van het appartement, en Costanera Center ligt 5,1 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Arturo Merino Benitez ligt op 17 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Locatie
Santo Domingo 573 departamento 42Santiago
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met