Comodo y hermoso departamento en centro histórico

Uitzonderlijk 9.9 (13 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Comodo y hermoso departamento en centro histórico is goed gelegen in het centrum van Santiago en heeft een buitenzwembad. De accommodatie met airconditioning ligt op minder dan 1 km van Museo de Arte Precolumbiano y Indegenioso, er is gratis WiFi en je kunt er privéparkeren op het terrein.
Het appartement met een terras en uitzicht op de stad heeft 2 slaapkamers, een woonkamer, een flatscreen-tv, een uitgeruste keuken met een koelkast en een oven, en 2 badkamers met een douche. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verstrekt.
Cerro Santa Lucía ligt op 1,7 km van het appartement, en Museo de la Memoria Santiago ligt 2,1 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Arturo Merino Benitez ligt op 16 km afstand.
Zijn sterke punten
Huisdieren toegestaan
WiFi op het locale netwerk
Parking
Overdekte parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Zwembad
Locatie
Compañía de jesus 1703 piso 7 7028340364 Santiago
Reserveren
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met
---------------- --