









A un paso de la bahía de Santander,para 6! La ciudad a pie!

Aangenaam 6.4 (9 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
A un paso de la bahía de Santander, para 6! La ciudad a pie! is een accommodatie aan het strand in Santander, op 1,7 km van Puerto Chico en 1,9 km van Palacio de Festivales de Santander. Dit appartement ligt op 2,5 km van haven van Santander en 3,5 km van Gran Casino del Sardinero.
Het appartement met een patio en uitzicht op de stad heeft 1 slaapkamer, een woonkamer, een flatscreen-tv, een uitgeruste keuken met een koelkast en een vaatwasser, en 1 badkamer met een bad. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Er is een terras en je kunt in de buurt van het appartement ook uitstekend wandelen en vissen.
Palacio de la Magdalena ligt op 4,6 km van A un paso de la bahía de Santander, para 6! La ciudad a pie!, en Magdalena-schiereiland ligt 4,7 km verderop. Vliegveld Luchthaven Santander ligt op 7 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
Huisdieren toegestaan
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Gezinskamers
Locatie
6 Pasaje Cervantes39001 Santander
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met