Apartamento con vistas al mar en el centro

Fantastisch 9.3 (7 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Apartamento con vistas al mar en el centro ligt in Santander, op 2,5 km van Playa El Sardinero II, minder dan 1 km van haven van Santander, en 17 minuten lopen van Puerto Chico. Dit appartement met uitzicht op de stad en de zee, en heeft ook gratis WiFi.
Het appartement heeft 3 slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 1 badkamer met een douche en gratis toiletartikelen. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Populaire bezienswaardigheden in de buurt van het appartement zijn Palacio de Festivales de Santander, Kathedraal Nuestra Señora de la Asunción en Menendez Pelayo Library. Vliegveld Luchthaven Santander ligt op 9 km afstand.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Locatie
Calle San Sebastian, 539001 Santander
Reserveren
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met
----------------------