









Villa Horus by Perle di Puglia

Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Villa Horus by Perle di Puglia, een accommodatie met een seizoensgebonden buitenzwembad en een terras, bevindt zich in Santa Maria di Leuca, op 2,1 km van Spiaggia di Marina di Leuca, 30 km van Grotta Zinzulusa, en 44 km van Punta Pizzo Regional Reserve. Deze villa heeft een privézwembad, een tuin, barbecue, gratis WiFi en gratis privéparkeren.
Deze villa met airconditioning en 2 slaapkamers heeft 2 badkamers, met een bidet, een douche en een haardroger. Er zijn een zithoek, een eethoek en een keuken met een koelkast, een vaatwasser en een oven.
Castello di Otranto ligt op 47 km van de villa, en Gallipoli Train Station ligt 48 km verderop. Vliegveld Luchthaven Brindisi - Salento ligt op 109 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
Huisdieren toegestaan
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Zwembad
Locatie
Via Foresta Forte, 2573034 Santa Maria di Leuca
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met