









Cartagena la Boquilla amobaldo vista directa al mar a pocos pasos de playa

Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Cartagena la Boquilla amobaldo vista directa al mar a pocos pasos de playa bevindt zich in Santa Barbará, dicht bij Playa la Boquilla, en biedt accommodatie met buitenzwembad, fietsen, een privéstrand, een fitnesscentrum en een tuin. De accommodatie ligt op 6,8 km van stadsmuren van Cartagena, en heeft een terras en gratis privé parkeergelegenheid.
Het appartement met airconditioning heeft 3 slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 3 badkamers met een douche en een bad. Tegen betaling kan de accommodatie handdoeken en beddengoed verzorgen.
Het personeel van de receptie spreekt Engels en Spaans, en staat 24 uur per dag voor je klaar om advies te geven.
Er is een speeltuin en je kunt in de buurt van het appartement uitstekend fietsen.
Trappen van Cerro de La Popa ligt op 7,1 km van Cartagena la Boquilla amobaldo vista directa al mar a pocos pasos de playa, en Castillo de San Felipe de Barajas ligt 7,7 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Rafael Núñez ligt op 7 km van de accommodatie, en de accommodatie biedt een betaalde shuttleservice naar deze luchthaven.
Zijn sterke punten
24-uurs receptie
Toegankelijk voor rolstoelgebruikers
Huisdieren toegestaan
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Ontbijt op de kamer
Restaurant
Zwembad
Locatie
CR 9A 22-666 P 4 APTO 20 EDIF MORROS 922Santa Barbará
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met