La terraza

Uitstekend 8.6 (7 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
La terraza ligt in de wijk San Sebastian - Oude Binnenstad in San Sebastian, dicht bij Strand van Zurriola, en heeft een terras, gratis WiFi en een wasmachine. Het appartement, gevestigd in een gebouw uit 1900, ligt op 1,5 km van Isla Santa Clara en 1,7 km van Paseo de La Concha.
Het appartement met airconditioning heeft 2 slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 2 badkamers met een douche en een haardroger. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Populaire bezienswaardigheden in de buurt van het appartement zijn Calle Mayor, Victoria Eugenia Theater en Palacio de Congresos y Auditorio Kursaal. Vliegveld Luchthaven San Sebastián ligt op 21 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Locatie
20003 San Sebastian Reserveren
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met
--------------------------