









Villa Allori, via degli allori in San Pietro in Bevagna

Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Villa Allori, via degli allori in San Pietro in Bevagna is gelegen in San Pietro in Bevagna, op 2 minuten lopen van Spiaggia di San Pietro in Bevagna Taranto en 48 km van Marta Taranto Archeologisch Museum, en biedt een seizoensgebonden buitenzwembad en uitzicht op de tuin. Deze vakantiewoning heeft een privézwembad, een tuin en gratis privéparkeren.
De vakantiewoning met airconditioning heeft 2 aparte slaapkamers, 2 badkamers met een haardroger en een woonkamer. Handdoeken en beddengoed worden bij de vakantiewoning verzorgd.
Bij de vakantiewoning kun je gebruikmaken van een barbecue.
Taranto Sotteranea ligt op 49 km van Villa Allori, via degli allori in San Pietro in Bevagna, en Castello Aragonese ligt 49 km verderop. Vliegveld Luchthaven Brindisi - Salento ligt op 57 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Zwembad
Locatie
Via degli Allori74024 San Pietro in Bevagna
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met