









LARRA LA MEJOR OPCION PARA VER LA WARNER

Zeer goed 8.1 (124 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
LARRA LA MEJOR OPCION PARA VER LA WARNER bevindt zich in San Martín de la Vega, op 29 km van station Atocha, 29 km van Museo Reina Sofia, en 30 km van Parque del Buen Retiro. De accommodatie is gelegen op 6,6 km van Parque Warner Madrid en biedt gratis WiFi en een 24-uursreceptie.
Het appartement met airconditioning heeft 1 slaapkamer, een woonkamer, een volledig uitgeruste kitchenette met een koelkast en koffiezetapparaat, en 1 badkamer met een douche en gratis toiletartikelen. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verstrekt.
Je kunt bij het appartement uitstekend tennissen, of in de omgeving wandelen of fietsen.
Royal Palace of Madrid ligt op 30 km van LARRA LA MEJOR OPCION PARA VER LA WARNER, en Mercado San Miguel ligt 30 km verderop. Vliegveld Luchthaven Madrid-Barajas ligt op 40 km afstand.
Zijn sterke punten
24-uurs receptie
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Gezinskamers
Zwembad
Locatie
6 Calle de Larra Bajo28330 San Martín de la Vega
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met